Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Wypożyczalnia samochodów - lotnisko Poznań Ławica

Kajetan Urbański 2020-11-07 0 komentarzy
Wypożyczalnia samochodów - lotnisko Poznań Ławica

W ramach świadczonych usług wypożyczalnia samochodów TorCar oferuje wynajem:

  • krótkoterminowy,
  • średnioterminowy,
  • długoterminowy.

Obsługuje ona zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Mogą się do niej zgłosić osoby, których auto zaniemogło i trafiło do warsztatu. Z jej usług skorzystać może także ofiara stłuczki, której samochód został uszkodzony. Na czas likwidacji szkód otrzyma ona możliwość korzystania z auta zastępczego.

Wypożyczalnia dysponuje flotą w pełni sprawnych pojazdów. Ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Auta są bardzo dobrze wyposażone, co gwarantuje w pełni komfortowe podróżowanie. Klienci mają do wyboru małe samochody miejskie, jak i pojazdy typu SUV, a także dostawcze.

Wypożyczalnia samochodów - lotnisko Poznań-Ławica

Firma ta, której przedmiotem działalności jest profesjonalny wynajem pojazdów na terenie województwa wielkopolskiego, dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić oczekiwania oraz potrzeby klientów. To dlatego zapewnia ona szeroki zakres usług. Jej oferta obejmuje dostarczanie pojazdów na lotnisko. Samochody są nie tylko zatankowane do pełna, ale też czyste i zadbane.

W celu dokonania rezerwacji można udać się na stronę internetową wypożyczalni. Znajduje się na niej prosty formularz, w którym należy wskazać rodzaj auta, a także podać termin wynajmu. Klient może skorzystać z opcji dodatkowych takich jak:

  • fotelik dziecięcy,
  • nawigacja,
  • telefon.

Podczas rezerwowania należy podać miejsce podstawienia samochodu. Na powyższej stronie można zapoznać się z cennikiem.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!