Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Usługi detektywistyczne Szczecin

Ryszard Kołodziej 2021-07-18 0 komentarzy
Usługi detektywistyczne Szczecin

Osoby chcące skorzystać z pomocy profesjonalnego detektywa powinny skontaktować się z przedstawicielem agencji Averto. Firma świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne w Szczecinie. Oferta jest różnorodna i rozbudowana, dostosowana do potrzeb rozmaitych grup klientów prywatnych oraz przedsiębiorców.

Specjaliści pracujący dla biura mogą przygotować pełny wywiad gospodarczy, który umożliwia sprawdzenie wiarygodności kontrahenta, innego przedsiębiorstwa. W dokumentacji znajdują się informacje na temat ewentualnego postępowania komorniczego, posiadanych przez daną osobę lub firmę nieruchomościach, hipotekach oraz o ruchomościach, np. firmowych samochodach. Ponadto agencja może zidentyfikować pracowników, którzy ujawniają poufna, wrażliwe informacje o strategii biznesowej firmy, co może zapobiec wielu szkodom. Biuro świadczy również usług związane z projektowaniem oraz instalacją systemów monitoringu. W ofercie znajdują się dyskretne kamery, które wyglądają jak inne sprzęty, np. czujniki dymu. Jest to doskonały sposób na zabezpieczenie pomieszczeń, w których znajdują się wartościowe przedmioty i ważne dokumenty.

Detektywi posiadają niezbędne urządzenia do monitorowania oraz nagrywania osób, więc mogą zebrać materiał dowodowy do spraw rozwodowych, udowodnić zdradę. Oczywiście pracownicy agencji posiadają licencję i dobrze znają przepisy prawa, więc materiały mogą stanowić dowód w rozprawie sądowej. Poza tym detektyw może wystąpić w charakterze świadka. Agencja pomaga również w poszukiwaniu osób zaginionych.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!