Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Ubezpieczenia OC w Lublinie

Krystyna Borkowska 2021-06-24 0 komentarzy
Ubezpieczenia OC w Lublinie

Mimo iż ubezpieczenia komunikacyjne (w wersji podstawowej) zapewniają niemal taką samą ochronę, to wciąż kierowcy spotykają się z przeróżnymi cenami proponowanymi przez znane towarzystwa ubezpieczeniowe. Nie wiadomo skąd wynikają te różnice, jednak z pewnością warto poświęcić trochę czasu na znalezieniu najkorzystniejszej oferty - zarówno pod względem finansowym, jak i zakresu samej ochrony.

Ubezpieczenia OC w Lublinie

Agencja działająca pod nazwą Paulina Wilczak Ubezpieczenia zapewnia kompleksowe wsparcie dla osób poszukujących opłacalnej policy OC oraz AC. Pracownicy zapoznają się dokładnie z danymi na temat posiadanego samochodu oraz doświadczenia kierowcy, a także wszystkich jego oczekiwań względem poszukiwanego ubezpieczenia. Następny krok to oczywiście zaproponowanie kilku rozwiązań i wybór odpowiedniego OC. Warto wspomnieć, że obecnie właściciele samochodów czy innych pojazdów mają możliwość dokonywania płatności ratalnych - kwartalnych lub miesięcznych, aby nie płacić jednorazowej, często dosyć wysokiej składki (szczególnie w przypadku niedoświadczonych kierowców). Poza podstawowym ubezpieczeniem komunikacyjnym OC klienci mogą zdecydować się na dodatkową ochronę w postaci m.in.:

  • NNW,
  • AC,
  • Assistance,
  • zabezpieczenia opon lub szyb. 

Lubelska agencja współpracuje wyłącznie ze znanymi i zweryfikowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi w kraju, dzięki czemu klient może liczyć na szeroki wybór ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Wystarczy kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail, aby umówić się na wizytę w siedzibie agencji.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!