Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Profesjonalne aluminium odlewnicze - Karomet

Weronika Jakubowska 2020-07-17 0 komentarzy
Profesjonalne aluminium odlewnicze - Karomet

Najlepiej zaufać renomowanej marce, która posiada nie tylko ogromne doświadczenie w branży odlewniczej, ale również może pochwalić się nowoczesnymi i w pełni profesjonalnymi urządzeniami do wykonywania określonych odlewów. W ofercie znanej firmy KAROMET dostępne jest m.in.wysokiej jakości aluminium odlewnicze, odlewy z brązu i mosiądzu oraz usługa odlewania miedzi i innych metali szlachetnych.

Właściciel firmy jest otwarty na wszelkie propozycje ze strony klientów i może zrealizować zarówno typowe odlewy, jak i te o niestandardowych parametrach, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem określonej marki. Warto również wspomnieć, że przedsiębiorstwo wykonuje pojedyncze egzemplarze odlewów oraz podejmuje się współpracy z klientami na wielkonakładowe zlecenia.

Marka stosuje najnowocześniejsze i skuteczne techniki odlewnicze, takie jak:

  • formowanie piaskowe - stosowane jest do wykonywania pojedynczych odlewów z aluminium i metali kolorowych, które później zostają poddane dodatkowej obróbce mechanicznej w celu uzyskania pożądanych kształtów,
  • formowanie kokilowe - jest najczęściej stosowane i pozwala na uzyskanie precyzyjnych oraz niezwykle dokładnie wykonanych elementów, jest wykorzystywane głównie przy seryjnych produkcjach.

Kim są najwięksi odbiorcy zakładów odlewniczych? Przede wszystkim firmy z branży motoryzacyjnej, stoczniowej, elektrycznej oraz rolniczej, a także meblowej. Jeśli chodzi o koszty oraz terminy tworzenia odlewów, to oczywiście każde zamówienie jest indywidualnie wyceniane i ustalane z klientem.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!