Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Producent folii bąbelkowej

Sandra Maciejewska 2021-02-01 0 komentarzy
Producent folii bąbelkowej

Marka Kuvert to czołowy przedstawiciel branży na polskim rynku, który od lat prężnie działa także za granicą, w takich krajach jak Niemcy, Anglia, Czechy czy Słowacja. Jest to niezwykle ceniony producent folii bąbelkowej, która dzięki specjalistycznej, autorskiej metodzie wytwarzania oraz starannej selekcji wykorzystywanych do wytwarzania surowców prezentuje pierwszorzędne parametry techniczne i użytkowe. Główna w tym zasługa przede wszystkim granulatów HDPE oraz LDPE pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. Co warte podkreślenia w tym kontekście, przedsiębiorstwo stawia na ekologiczne rozwiązania, takie jak stosowanie dodatku pozyskiwanego w trakcie procesów recyklingowych. 

Powyższe zalety sprawiają, że w stosunkowo krótkim czasie wspomniana firm pozyskała znaczne grono oddanych klientów. Folia bąbelkowa producenta znajduje powszechne zastosowanie w takich branżach jak:

  • meblarstwo,
  • automotive,
  • logistyka.

Jest wykorzystywana przede wszystkim do zabezpieczenia elementów i powierzchni szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne, a także do wypełniania pustych przestrzeni podczas przygotowywania produktów do wysyłki. Opisywany produkt dostępny jest w gramaturze 30-32 g/m2, zarówno w formie rolek, jak i arkuszy pakowanych w worki. 

Podczas procesu wytwarzania wykorzystywane są jedynie wysokogatunkowe surowce, co przekłada się na gwarancję trwałości, solidności i wytrzymałości. Rozbudowany, zaawansowany park maszynowy umożliwia realizację dużych, hurtowych zamówień przy krótkim czasie oczekiwania.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!