Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Nadruki na kopertach czy przylgi

Sandra Maciejewska 2021-07-08 0 komentarzy
Nadruki na kopertach czy przylgi

Tego rodzaju dokument jest kluczowy, gdyż poświadcza dane zamawiającego oraz realizatora zamówienia. Przekazuje również istotne informacje dotyczące sposobu transportu, co jest bardzo istotne w przypadku przewozu towaru wymagającego zwiększenia ostrożności podczas jazdy. Zgubienie lub przypadkowe zniszczenie takiego listu przewozowego jest poważnym uchybieniem ze strony nie tylko kuriera, ale każdej osoby, która uczestniczy w ciągu logistycznym, którego celem jest bezpieczna i szybka wysyłka zamówionego produktu oraz dostarczenie go do adresata. Dlatego też obecnie stosuje się patent zabezpieczający, czyli przylgi kurierskie.

To uniwersalne narzędzie, które świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju paczkach, w tym również przesyłkach wielkogabarytowych. Skutecznie zabezpiecza dokumenty przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, a dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju kleju nie ma możliwości, by taka ochronna kieszeń przypadkowo odpadła. Przylgi obecnie stosuje się na zmianę z innym, równie dobrze sprawdzającym się rozwiązaniem, jakim są nadruki na kopertach. Tę drugą opcję poleca się do przesyłek o niewielkich rozmiarach.

Oba wspomniane elementy można znaleźć w ofercie na stronie internetowej kuvert.com.pl. Dostawca zachęca zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych, do podjęcia współpracy długoterminowej na dostawę przylg i kopert z odpowiednimi nadrukami. Jest w stanie dostarczyć dowolną ilość wspomnianego asortymentu wraz z ustalonym wcześniej z zamawiającym napisem  (może on przybrać także formę znaku graficznego, na przykład logo firmy). 

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!