Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Kurs samoobrony Warszawa

Iwo Marciniak 2021-04-27 0 komentarzy
Kurs samoobrony Warszawa

W zajęciach z podstaw samoobrony może wziąć udział kobieta w każdym wieku, która chce zdobyć podstawową wiedzę na temat radzenia sobie w przeróżnych życiowych sytuacjach. Niestety w obecnych czasach potencjalnego agresora można spotkać niemal wszędzie - na ulicy, w pracy, a nawet w domu. Właśnie dlatego dobrze wiedzieć, jakie podejmować kroki w niebezpiecznych sytuacjach, aby móc obronić siebie oraz bliskich. 

Kurs samoobrony w Warszawie 

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem redtiger.com.pl można zapoznać się ze szczegółami na temat najbliższego szkolenia z samoobrony dla kobiet. Wszystkie uczestniczki w trakcie prowadzonego kursu dowiedzą się m.in.:

  • jak radzić sobie ze stresem,
  • jak rozpoznawać sytuacje zagrożenia i jakie techniki zastosować w określonym przypadku,
  • jak unikać niebezpieczeństwa,
  • jak zwiększyć pewność siebie.

Doświadczeni trenerzy przekazują podstawowe techniki z kilku sztuk walki, m.in. kick boxingu, krav magi czy kung fu. Okazuje się, że wiele pań po skończonym szkoleniu i otrzymaniu stosownego certyfikatu, nadal chce rozwijać wiedzę zapisując się na poziom nieco bardziej zaawansowany z samoobrony lub też wybierając jedne z zajęć sportowych dostępnych w obiekcie zlokalizowanym w Warszawie (treningi boksu, tai chi, kung fu, muay thai oraz kick boxingu). Trenerzy prowadzą również indywidualne zajęcia dla osób, którym zależy na szybszej nauce podstawowych technik wybranej sztuki walki, a także kurs walki z mieczem Wushu. Oferta szkoleniowa jest skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!