Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Gdzie można zamówić paczki mikołajkowe z ZFŚS?

Sandra Maciejewska 2023-07-03 0 komentarzy
Gdzie można zamówić paczki mikołajkowe z ZFŚS?

Z końcem roku każda firma ma wygospodarowane pewne środki do wykorzystania na cele socjalne. Dlatego, kiedy nadchodzą święta, zwykle przygotowuje się w nich paczki dla pracowników. Trzeba jednak to przygotowanie zlecić komuś, kto dokona zakupu odpowiednich artykułów, rozdzieli je i efektownie zapakuje. Zadanie to warto powierzyć solidnej firmie, mającej doświadczenie i gotowej sprostać oczekiwaniom.

Szukając takiej firmy, warto odwiedzić stronę swiatmikolaja.pl. Działa ona w branży od ponad 25 lat, służąc fachowym doradztwem i pomocą w wyborze. Wystarczy tylko ustalić kwotę, która nie może przekroczyć określonej sumy, aby uniknąć zapłacenia podatku. Można tam zamówić zarówno gotowe paczki mikołajkowe z ZFŚS, jak i spersonalizowane. Jest to idealne rozwiązanie, z którego korzystają różne firmy, biura i instytucje. O tym, że przedsiębiorstwo to spełnia oczekiwania, świadczy fakt, że rokrocznie klienci wracają z nowymi zamówieniami. 

Wieloletnie doświadczenie i znajomość oczekiwań sprawiły, że firma ta doskonale wie, z czego zadowoleni będą obdarowani. Przygotowane przez jej pracowników zestawy prezentowe są zróżnicowane cenowo i pod względem zawartości. Zamawiając np. podarki za około 100 zł, klient ma bogaty wybór paczek z różnymi produktami. Dla przykładu paczka Standard Gold zawiera:

  • słoiczek kremowanego miodu z pomarańczą,
  • białą czekoladę z żurawiną i pistacją w kształcie choinki,
  • czekoladę mleczną z orzechami laskowymi,
  • bombonierkę Delissimo z nadzieniem z orzechów laskowych i migdałów,
  • piernikową czekoladę mleczną ze śliwka i jabłkiem.

W ofercie są też zestawy z herbatą, czekoladą pitną, bombonierkami itp. Każdy z  zestawów zapakowany jest  w efektowny kartonik świąteczny, dopasowany wielkością do zawartości.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!