Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Czy tablice magnetyczne nadają się do pokoju dziecka?

Jagoda Tomaszewska 2022-05-24 0 komentarzy
Czy tablice magnetyczne nadają się do pokoju dziecka?

Pokój dziecka to strefa, którą często trudno jest utrzymać w czystości ze względu na zalegające wszędzie zabawki. Warto więc umieścić tam przedmioty, które pozwalają na twórcze spędzanie czasu, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca (jest to opcja szczególnie istotna w niewielkich pomieszczeniach). Montując tablicę na ścianie, można nie tylko oszczędzić przestrzeń, ale jednocześnie uniknąć też sporego bałaganu, jaki powstałby, gdyby maluch korzystał z modelu, po którym pisze się kredą. 

Chcąc zakupić wersję odpowiadającą potrzebom dziecka, nie trzeba spędzać wielu godzin na wizytach w sklepach. Tablicę można wygodnie zamówić online. Może ona być dobrze przemyślanym pomysłem na prezent urodzinowy. Pracownicy firmy FHU Interbis Mirosław Walenciak, dystrybutora wspomnianych produktów, polecają tablice jako podarek dla kilkulatka z okazji pójścia do przedszkola lub szkoły. 

Decydując się na taki zakup, warto wybrać model wielofunkcyjny. Oprócz właściwości magnetycznych może on charakteryzować się specjalną powierzchnią, po której pisze się specjalnymi markerami. Dzięki temu dziecko może w zaciszu domowym uczyć się pisania literek oraz ćwiczy swoje zdolności manualne. 

Tablice magnetyczne rosną wraz z dzieckiem. Przedszkolak lub uczeń nauczania początkowego może na nich przypinać swoje rysunki, karteczki z ulubionymi postaciami czy inne karby. Nastolatek może wykorzystać taką przestrzeń na swój plan lekcji, rozpiskę terminów treningów czy też zawiesić tam efektywny kolaż zrobiony ze zdjęć.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!